Дистанційне навчання

Графік проведення онлайн уроків

Графік уроків на МТБ (18.01 - 22.01.21)

Надаємо графік проведення відеоуроків з 18.01.2021р. до 22.01.2021р., які будуть проводитись у форматі онлайн та транслюватися на платформі ТВО “ТРО “Маріупольське телебачення” чи за інтернет-адресою https://mariupolskoe.tv/online

Графік проведення онлайн уроків

Шановні учні!

Надаємо графік проведення відеоуроків з 11.01.2021р. до 15.01.2021р., які будуть проводитись у форматі онлайн та транслюватися на платформі ТВО “ТРО “Маріупольське телебачення” чи за інтернет-адресою https://mariupolskoe.tv/online

Графік уроків з11 січня до 15 .01.21

Дорогі діти, шановні батьки!

Міністерство освіти і науки опублікувало розклад занять на телебаченні для 5-11 класів. Заняття розпочнуться 6 квітня.Трансляція уроків відбуватиметься щодня, з понеділка до п’ятниці. Початок о 10-й ранку.

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі міністерства або на телеканалах:

• 5-й клас — ПлюсПлюс та 112 Україна

• 6-й клас — ZOOM та NewsOne

• 7-й клас — ZIK

• 8-й клас — Індиго та УНІАН

• 9-й клас — Рада та UA: Культура

• 10-й клас — UA: Перший

• 11-й клас — М1

Шановні учні та батьки !

З 06 квітня 2020 року будуть транслюватись відеоуроки для учнів 5 - 11 класів, які покажуть українські телевізійні канали. Викладаються такі предмети: українська мова, українська література, історія України, всесвітня історія, англійська мова, фізика, алгебра, геометрія, географія, хімія та біологія.Трансляція уроків відбуватиметься щодня, з понеділка до п’ятниці. Початок о 10-й ранку.

Шановні учні та батьки !

З 30 березня 2020 року на платформі ТОВ «ТРО «Маріупольське телебачення» чи за Інтернет – адресою https://mariupolskoe.tv/online будуть транслюватися відео уроки (формат он-лайн). Надаємо графік проведення он-лайн уроків.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ОН - ЛАЙН УРОКІВ від 30.03.20
Інструкція вчителям

Карантин в Україні продовжено до 24 квітня

Кабінет Міністрів ухвалив рішення продовжити карантинні заходи до 24 квітня і розширити надзвичайну ситуацію на всю територію України. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 25 березня.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до 24 квітня 2020 року.

Рішення Кабінету Міністрів також передбачає можливість продовження карантину.

Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН завтра.

Дистанційне навчання під час карантину

(працюємо з G Suite for Education)

Шановні учні та батьки!

На платформі ТОВ «ТРО «Маріупольське телебачення» чи за Інтернет – адресою https://mariupolskoe.tv/online будуть транслюватися відео уроки (формат он-лайн). Надаємо графік проведення он-лайн уроків.

Графік он-лайн уроків