Профорієнтування випускників

Маріупольське районне управління поліції ГУНП в Донецькій області запрошує всіх бажаючих на денну форму навчання до закладів вищої освіти системи МВС України за кошти державного бюджету

Шановні випускники закладів загальної середньої освіти міста Маріуполя 2022 року!

Запрошуємо Вас отримати вищу юридичну освіту за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність» в кращих закладах вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України з підготовки працівників для Національної поліції України.

Підготовка фахівців на денній формі навчання у заклади вищої освіти із специфічними умовами навчання здійснюється за кошти державного бюджету, під час якого курсанти забезпечуються харчуванням, речовим майном, грошовим утриманням та проживанням. Період навчання зараховується до стажу служби в Національній поліції України  та загального страхового стажу.

Після закінчення ЗВО із специфічними умовами навчання всі випускники отримують первинні офіцерські звання та обов’язково працевлаштовуються на посади середнього складу поліції у відділах поліції, які здійснювали направлення на навчання.

Представляємо до Вашої уваги заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських:

Донецький державний університет внутрішніх справ -

 www.dli.donetsk.ua;

Національна академія  внутрішніх справ - www.naiau.kiev.ua;

Львівський державний університет внутрішніх справ -

www.lvduvs.edu.ua;

Харківський національний університет внутрішніх справ -

 www.univd.edu.ua;

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ -

 www.dduvs.in.ua;

Одеський державний університет внутрішніх справ -

 www.oduvs.edu.ua.

Реєстрація на сайті osvita.np.gov.ua

В 2022 році для участі у вступній кампанії всім кандидатам на вступ до закладів вищої освіти з специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, можуть бути зараховані громадяни України, яким станом на 31 грудня поточного року вступу виповнилось 17 років та необхідно обов’язково заповнити онлайн-анкету за посиланням https://osvita.np.gov.ua. Реєстрацію на освітньому порталі буде розпочато орієнтовно з 01 листопада 2021 року.

Зверніть увагу! Зберігаючи анкету, Ви підтверджуєте достовірність та правильність внесених даних. Онлайн-анкета може заповнюватись кандидатом лише один раз і до одного закладу вищої освіти, інші анкети відкидаються.

Після підтвердження електронної пошти кандидату автоматично направляється перелік документів для подання, бланки та зразки їх заповнення.

У разі виникнення питань, а також для отримання будь-якої додаткової інформації про умови вступу, інформацію про ЗВО із специфічними умовами навчання, вимоги до кандидатів, умови проходження служби в Національній поліції, Ви можете звернутися до сектору кадрового забезпечення Маріупольського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області, розташованого за адресою: м. Маріуполь, вул. Сонячна, буд. 13 а, вул. Фонтанна, буд. 87, або за тел. 0962020303, 0676210826.

ЗРОБИ СВІЙ ВИБІР ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ

ПОЛІЦІЇ! ТВОЄ МАЙБУТНЄ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!