Гуртки

Гурток «Захист Вітчизни»

Керівник гуртка Костюк Олег Іванович.

Програма гуртка «Захист Вітчизни» передбачає різнопланову діяльність, в т.ч. закріплення знань з шкільного курсу Захисту Вітчизни, фізичного виховання, географії, біології, основ здоров'я та здобуття практичних навичок для використання в повсякденному житті та в екстремальних умовах.

Мета гуртка: національно – патріотичне виховання підростаючого покоління, формування особистості, стійкої мотивації на необхідність безпечної життєдіяльності та здорового способу життя, придбання і закріплення навичок дій в небезпечних ситуаціях різного походження.

Завдання гуртка :

· підготовка молоді до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу;

· зміцнення морально – психологічного стану і фізичного розвитку вихованців,

· ознайомлення з основами рятувальної справи;

· надання базової підготовки для служби в підрозділах ЗСУ, інших військових формуваннях, виконання військового обов’язку в запасі;

· виховання екологічної культури;

Форми проведення занять: теоретичні, практичні заняття, тренування, туристські подорожі, участь у змаганнях.

Школа є базовою по змаганням з патріотичної гри для старшокласників «Сокіл «Джура».

Гурток «Ляльковий театр"Джерельце"»

Керівник гуртка Павлова Галина Олександрівна.

«Театральна вистава розкриває перед дитиною весь світ засобами мудрої та вічної казки, розвиває творчі здібності особистості, а найголовніше, виховує справжню людину».

С. Русова

До духовного світу кожного з нас мистецтво входить з дитинства і супроводжує протягом усього життя. Найчастіше першою сходинкю на шляху до нього є театр ляльок.

Усі в дитинстві мріють про казку та бажають потрапити туди. Ляльковий театр рятує від буденності, захоплююча гра дає можливість іншими очима подивитися на світ, перевтілення дозволяє краще збагнути себе і зрозуміти інших. Адже ляльковий театр – це мистецтво. Як і кожен з його видів, він є універсальним засобом розвитку емоційної сфери, образного мислення, естетичної свідомості та творчих здібностей особистості.

Гурток з англійської мови "Hello, WINs!"

Керівник гуртка Баглюк Владислава Романівна.

Під час занять у гуртку з вивчення англійської мови, діти навчаються

спілкуватися англійською мовою, знайомляться із життям, культурою та

традиціями англомовних країн.

На дітей чекають цікаві заняття, конкурси та ігри, інтелектуальні вікторини,

пізнавально-розважальні програми, екскурсії та нові відкриття.