Матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу

Загальна площа всіх приміщень складає 7013 м2. У навчальному закладі 33 класних кімнат. Усі класні кімнати та прилегла територія утримуються у належному санітарному стані. Прокладені в будівлі інженерні комунікації функціонують згідно з технічними умовами, вимогами правил техніки безпеки. На території школи є спортивний майданчик, облаштований для занять фізичною культурою.

У школі наявні навчальні кабінети з окремих дисциплін: кабінет математики, фізики, хімії, біології, української мови і літератури, кабінет інших мов і літератур національних меншин, кабінет іноземної мови, кабінет інформатики. У навчальному закладі функціонує 2 комп'ютерних класи з підключенням до Інтернету.

Крім того, у навчальному закладі функціонує конференц-зала, де учні школи можуть вивчати уроки та ділитися своїми знаннями за допомогою мультимедійної техніки.

Школа має 2 спортивні зали, актовий зал, велику їдальню.

З метою якісного інформаційного забезпечення навчально-виховного процесу на першому поверсі школи розташована шкільна бібліотека, бібліотечний фонд якої складає 29 091 примірник, у тому числі підручників - 15401 примірник.

Таким чином, матеріально-технічна база школи відповідає вимогам навчального процесу та забезпечує його вдосконалення.