Національно-патріотичне виховання

Річний План заходів з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 рр.

04/05/2018 13:37

Уряд своїм розпорядженням № 272-р від 25 квітня 2018 р. затвердив План заходів на 2018 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки.

З текстом Плану можна ознайомитися за посиланням.

День вишиванки у загальноосвітній

школі № 64

Усім відомо, що Україна – країна талановитих, працелюбних людей. Мистецтво вишивки поєднало ці дві риси. У третій четвер травня в Україні вже традиційно відзначають День вишиванки. Цього року він припав на 18 травня.

Ще з ранку вся школа № 64 замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. Дрес-кодом дня була вишиванка, в акції взяли участь не лише учні, а й вчителі школи.

На урочистій лінійці лунали пісні та вірші у виконанні гуртка «Джерельце» під керівництвом Павлової Г. О. А учні 4 – Б класу заспівали пісню «Бабусина вишиванка». Танок з рушниками у виконанні учнів 3 – Б класу був неперевершений.

Також учні молодших класів під керівництвом учительки трудового навчання Львової Л. О. взяли участь у конкурсі «Склади візерунок».

На завершення свята всі учні школи провели імпровізований танцювальний флешмоб.

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

_______________________________________________

Всеукраїнська військово-патріотична гра «Джура-2017»

Гра проводиться з метою залучення учнівської молоді до участі у дитячо-юнацькій військово-спортивній патріотичній грі „Сокіл” („Джура”) Українського козацтва, систематичної пошуково-дослідницької, наукової діяльності з краєзнавства, розширення напрямів цієї роботи, удосконалення роботи із збереження, відновлення та примноження традицій і обрядів українського народу, виховання дітей та молоді на засадах сімейної народної козацької педагогіки, національних культур народів, що населяють Україну, поглиблення знань з історичного, географічного, літературного, етнографічного краєзнавства та оздоровлення учнів.

Протягом навчального року учні 9-11 класів навчально-виховних закладів міста Маріуполя змагалися у шести випробуваннях гри, основні етапи змагання увійшли в заключну гру «Пластун», яка пройшла 28 квітня 2017 року на території Міського саду.

На фінальну гру були запрошені 11 кращих команд навчально-виховних закладів: ЗОШ № 20, 32, 33, 48, 64, 65, НВК № 14, 27, 28, 48, «Гімназія-школа» № 1, вихованці міського Центру позашкільної роботи за місцем мешкання.

Учні 11 класу відстоювали честь нашої школи, а учні 10 класу ввійшли до складу команди «Сокіл» від Центру позашкільної роботи .

П’ятеро хлопців і дві дівчини від кожної команди змагалися за системою «Квест» у стрільбі, туризмі, у конкурсах з надання домедичної допомоги та силовому двоборстві.

В якості гостей та суддів на станціях «Туристська смуга перешкод», «Козацька сила», «Стрілецький турнір» і «Рятівник» були запрошені вчителі предметів «Фізична культура», «Захист Вітчизни», представники маріупольських відділень громадських організацій Товариства Сприяння Обороні України, Спілки «Червоний Хрест», «Самооборона Маріуполя», Спілки козаків Донбасу «Вільність» Війська Запорізького, військовослужбовці Національної гвардії України, офіцери групи цивільно-військової співпраці ЗСУ.

Протягом двох годин старшокласники вели чесну боротьбу за право називатися кращими у грі «Джура-2017».

Переможцями гри за комплексними випробуваннями визначені команди загальноосвітніх шкіл № 64 та команда міського Центру позашкільної роботи за місцем мешкання. Обидві команди до змагань підготував Костюк Олег Іванович, учитель фізичного виховання та предмету "Захист Вітчизни".

Наші переможці

Перше місце посіла команда «Сокіл», до складу якої увійшли учні 10 класу нашої школи, а саме:

1. Анцупов Микита,

2. Крать Олександр,

3. Нестеров Микита,

4. Островерх Данило,

5. Остроухова Юлія,

6. Седакова Катерина,

7. Сушков Олександр.

Третє місце посіла команда учнів 11 класу нашої школи:

1. Гур’янов Сергій,

2. Драгой Марія,

3. Мовчан Володимир,

4. Саркісян Світлана,

5. Стасенко Валерій,

6. Усатов Павло,

7. Черніков Владислав.

Вітаємо з перемогою! Так тримати!