Олімпіади

          Протокол  результатів І(шкільного)  етапу учнівської  олімпіади з української мови та літератури ЗОШ №64 м. Маріуполя,  проведеної   09.10. 2018 р.

з/п

ПІБ учня

Дата народження

Клас

ПІБ учителя,який готував учня

Кільк.

балів

1

Шушакова Марія

14.01.2006

7

Санатарчук О.О.

75

2

Власова Єлизавета

09.08.2006

7

Санатарчук О.О.

50

3

Зубанова Тетяна

23.03.2006

7

Санатарчук О.О.

39

4

Сербо Сергій

07.03.2005

8

Денисенко І.О.

77

5

Голіков Павло

12.01.2005

8

Денисенко І.О.

74

6

Олєйніков Олександр

07.03.2003

9

Санатарчук О.О.

61

7

Романенко Даря

16.02.2004

9

Санатарчук О.О.

59

8

Хохлов Богдан

01.03.2004

9

Санатарчук О.О.

43.5

9

Санатарчук Марія

04.10.2002

10

Денисенко І.О.

87

10

Лєйбіна Ольга

21.01.2003

10

Денисенко І.О.

71

11

Тосхопаран Амелія

20.12.2002

10

Денисенко І.О.

66

12

Тілініна Лада

25.09.2002

11

Санатарчук О.О.

53

13

Грабік Степан

18.03.2002

11

Санатарчук О.О.

47

14

Уколов Михайло

04.03.2002

11

Санатарчук О.О.

36

15

Верман Софія

05.06.2002

11

Санатарчук О.О.

28.5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Висновки комісії: направити для участі у ІІ(міському) етапі олімпіади таких учнів:

   7клас____Шушакову Марію Сергіївну____________________

   8клас________________________________________________

   9клас________________________________________________

  10клас__Санатарчук Марію Олексіївну___________________

  11клас_______________________________________________

                                                                                                                            Голова журі                                                    М.А.Святна



Протокол результатів І (шкільного)  етапу учнівської  олімпіади з англійської мови ЗОШ №64 м. Маріуполя, проведеної 17 жовтня 2018 року

з/п

ПІБ учня

Дата народження

Клас

ПІБ учителя,який готував учня

Кільк.

балів

1.

Сербо Сергій Володимирович

07.03.2005

8

Шишленіна Т. Г.

76,5

2

Голіков Павло Геннадійович

12.01.2005

8

Шишленіна Т. Г.

70,5

3

Олєйніков Олександр Дмитрович

07.03.2003

9

Шишленіна Т. Г.

67

4

Шевченко Владислав Олександрович

01.08.2004

9

Касьян С. О.

64

5

Валевська Анастасія

27.07.2004

 

9

Шишленіна Т. Г.

62

6

Шушаков Василь Сергійович

19.11.2003

9

Касьян С. О.

59

7

Санатарчук Марія Олексіївна

04.10.2002

10

Марфлюк Л. В.

78

8

Ковальчук Поліна Сергіївна

05.10.2003

10

Марфлюк Л. В.

74

9

ТосхопаранАмелія Євгенівна

20.12.2002

10

Марфлюк Л. В.

65

10

Грабік Степан Володимирович

18.03.2002

11

Касьян С. О.

74

11

Уколов Михайло Олександрович

04.03.2002

11

Касьян С. О.

69

 

 

Висновки комісії: направити для участі у ІІ(міському) етапі олімпіади таких учнів:

 

8класСербо Сергій Володимирович

9клас   -------

10класСанатарчук Марія Олексіївна

11клас   Грабік Степан Володимирович

 

 

 

Голова журі                                                    М.А.Святна

 


Протокол

результатів І(шкільного)  етапу учнівської  олімпіади

 з інформатики ЗОШ №64 м. Маріуполя,

проведеної 24.10.2018р.

з/п

ПІБ учня

Дата народження

Клас

ПІБ учителя,який готував учня

Кільк.

балів

1.      

Грабік Степан

18.03.2002

11

Корюков І.В.

17 б.

2.      

Уколов Михайло

04.03.2002

11

Корюков І.В.

12 б.

3.      

Косенко Микита

06.01.2002

11

Голоцукова Л.М.

11 б.

 

 

 

 

 

 


Протокол 

 результатів І (шкільного)  етапу учнівської

олімпіади з математики  ЗОШ №64 м. Маріуполя,

проведеної   __11.10__ 2018 р.

з/п

ПІБ учня

Дата народження

Клас

ПІБ учителя,який готував учня

Кільк.

балів

1

Булгаков Микита Андрійович

21.07.07

5-Б

Гончарова М.І.

55

2

Харитонов Вадим Євгенович

10.02.08

5-А

Гончарова М.І.

65

3

Аніканов Микита Сергійович

04.03.08

5-А

Гончарова М.І.

70

4

Дмитрук Олександр Миколайович

13.10.06

6-А

Ворона О.А.

55

5

Маліков Микита Владиславович

24.02.07

6-А

Ворона О.А.

40

6

Клименко Назар Сергійович

09.02.07

6-Б

Ворона О.А.

25

7

Шушакова Марія Сергіївна

14.01.06

7

Маляренко Т.О.

30

8

Костюченко Ігор Сергійович

22.01.06

7

Маляренко Т.О.

30

9

Сербо Сергій Володимирович

07.03.05

8

Ворона О.А.

20

10

Олєйніков Олександр Дмитрович

07.03.03

9

Маляренко Т.О.

20

11

Циганков Віктор Дмитрович

12.10.02

10

Ворона О.А.

20

12

Грабік Степан Володимирович

18.03.02

11

Маляренко Т.О.

10

ĉ
Марина Гончарова,
17 черв. 2019 р., 22:59
Comments