Тиждень мистецтва

опубліковано 21 бер. 2021 р., 15:40 Светлана Касьян   [ оновлено 23 бер. 2021 р., 16:17 ]

Тиждень мистецтва

       З 15 до 19 березня в школі пройшов тиждень мистецтва. Розпочався він прекрасним конкурсом зачісок та  виконанням улюблених пісень караоке в 4  - А класі під керівництвом класного керівника Павлової Г.О. та вчительки музичного мистецтва Семенченко Р.Ф.  Дівчата продемонстрували свою майстерність, а члени журі, хлопці класу,  визначили найкращі зачіски.  

       Учні 11 класу Єлфімова С, Кононенко К., Слободяник А,, Калачова  Д. створили газету «Скульптура кубізму» та разом з учнями 1 - А  класу намалювали плакат «Щасливі долоньки», як символ єднання поколінь 1 – А  та 11 класів. Учні 7 – Б класу створили прекрасну газету «Розважальна музика».

     На уроках інтегрованого курсу мистецтва та музичного мистецтва під керівництвом учительки Семенченко Р.Ф. учні створили плакати та газети, присвячені різним стилям і напрямкам музики та жанрам  образотворчого мистецтва.

      18 березня учителька Семенченко Р.Ф. організувала  брейн-ринг для учнів 8 – А  класу за темою: «Стилі мистецтва». У  турнірі взяли участь команди: «Колізей», «Мона Ліза» та «Мистецтвознавці».  Команди створювали емблеми, відповідали на різноманітні запитання стосовно стилів мистецтва, розгадували кросворди. Учні проявили креативність, кмітливість і знання з історії мистецтва. Урок  був насиченим і позитивним.

      Вчителька образотворчого мистецтва Львова Л. О. організувала виставку малюнків «Світ мистецтва».

     Закінчився тиждень заняттям гуртка «Співаночки»,  де учениці 5 класу виконали чудові пісні.

  
  
  
  
 
 
 
Comments