До Всесвітнього дня дітей

опубліковано 21 лист. 2020 р., 02:09 Светлана Касьян   [ оновлено 21 лист. 2020 р., 15:57 ]

Права людини починаються з дитини

     Учні початкових класів взяли участь у міській вікторині "Права людини починаються з дитини", присвяченої Всесвітньому дню дитини. Протягом тижня 2 257 здобувачів освіти міста відповідали на питання у 3-х вікових категоріях. 
        Наші молодші школярі виявили неабияку зацікавленість в розбудові правової держави та демократичного суспільства. Відповідно до опрацьованих результатів учні початкових класів у молодшій віковій категорії посіли ІІ місце. Вітаємо наших юних правознавців   з перемогою та зичимо їм успіхів у навчанні, натхнення та нових перемог!


“Найбільший урок у світі” про права дитини та
глобальні цілі розвитку до Всесвітнього дня дітей

     20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, коли було прийнято Конвенцію ООН про права дитини. У 1954 році Генеральна Асамблея рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування Всесвітнього дня дитини як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, дня, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Тому учні нашої школи  долучилися до цієї  події  та провели “Найбільший урок у світі” про глобальні цілі людства та права дітей – “Знаю права і змінюю світ”.

      Це дуже гарна ідея, адже деякі діти вперше почули про поняття глобальних цілей, шляхи подолання проблем та участь кожного в цьому. 

  
 

 

Comments