День захисту клімату

опубліковано 27 трав. 2021 р., 20:49 Светлана Касьян

Міжнародний день захисту клімату

      15 травня у світі відзначали Міжнародний день захисту клімату. Вперше підвищення концентрації парникових газів в атмосфері обговорювалося на світовому рівні в 1992 році на Самміті Землі в Ріо-де –Жанейро. Представники понад 180 країн світу підписали Рамкову конвенцію ООН про зміну клімату. Ця угода визначила загальні принципи дій держав, спрямовані на стабілізацію парникових газів в атмосфері на тому рівні, який не загрожує кліматичній системі Землі глобальним антропогенним впливом. Україна була серед країн-лідерів, які підписали та ратифікували Паризьку кліматичну угоду. 

         У рамках відзначення цього дня в школі під керівництвом учительки географії  Корнюхіної А. В. було проведено захід, на якому були розглянуті екологічні проблеми нашої планети та країни. Учні переглянули фільм про те , як діти в усьому світі вносять свій вклад в боротьбу за чисту планету.    

         Збереження клімату на Землі залежить від кожного із нас, зробити свій внесок легко,  наприклад, використовувати енергозберігаючі джерела освітлення, брати участь у висадженні нових зелених насаджень та зберігати ті, які ростуть.         

 
               
Comments