Новини

2020-2021

Всесвітній день прибирання

опубліковано 18 вер. 2020 р., 00:14 Светлана Касьян


Зробимо Україну чистою разом!

Let’s do Ukraine clean together!

 

       Учні нашої школи долучились до акції «Зробимо Україну чистою разом! |Let’s do Ukraine clean together!». Цього року акція відбувалась із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою була наявність рукавичок та врахування соціальної дистанції. 

 

Мінна безпека

опубліковано 13 вер. 2020 р., 12:52 Светлана Касьян

Збережи своє життя!

      Міжнародна організація з гуманітарного розмінування «The HALO Trust» 09 вересня організувала в стінах нашого закладу зустріч для учнів 5 – 8 класів. Під час заходу фахівці провели інтерактивне заняття з мінної безпеки, яке відбулось на шкільному подвір`ї. Діти слухали із задоволенням, активно відповідали на запитання, відтворювали життєві ситуації, робили висновки.  Особливу увагу інструктори звертали на послідовність правильних дій при потраплянні на небезпечні території, розповіли про основні види загроз, які можуть з ними зустрітись. Вчили звертати увагу на небезпечні місця, розповіли про ознаки цих місць, як вони позначаються .

        Основні вказівки від саперів: не підходити та не торкатися вибухонебезпечних і підозрілих предметів, а також одразу викликати рятувальників за номером 101.

  
  
  
 З Днем знань!

опубліковано 2 вер. 2020 р., 05:42 Светлана Касьян

       1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Але в цьому році свято є дуже незвичним для учнів та вчителів, адже вперше школа розпочала навчання в умовах пандемії.
       Звучить урочиста музика, лунають теплі привітання та побажання від директора школи Вєнії Наталії Петрівни та вчительки 1 – А класу Крамар Надії Петрівни. 
Вони бажають школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! А також особливу увагу приділяють тим, для кого перший дзвоник дійсно пролунав вперше, а для кого – востаннє. На урочистій частині  були присутні першокласники та учні 11 класу, а також батьки.   


 
  
  
        У зв`язку з карантином для інших членів шкільної родини свято проходило в класах.      
     «Ми – за мир!» - під таким гаслом пройшов Перший урок у 8-Б класі. Під час інтегрованого заняття, яке провели  вчителі  Заграфова О. М. та Толкачова Ю.С., учні поглибили свої знання з теми миру в різних видах наук і мистецтва. Тренінг асоціацій «Мовний ланцюжок» дозволив дітям охарактеризувати мир як моральний аспект існування людства. Тематична візуалізація (робота з ілюстраціями) розширила світогляд учнів щодо емблем-символів миру, картин видатних митців з цієї теми. Діти виразно розповідали вірші, працювали з глобусом, на якому було позначено місця війн та воєнних конфліктів сучасності. Наостанок учні зробили тематичну інсталяцію із власних долоньок навколо картини П. Пікассо «Голуб миру», діти висловлювали щирі побажання людству – добра, миру, злагоди, щастя, поваги, розуміння тощо. Нехай усі дитячі побажання здійсняться!
   
 
  

З Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

опубліковано 23 серп. 2020 р., 03:45 Светлана Касьян       Шановні учні, вчителі, батьки, друзі школи та громада міста! Від щирого серця вітаємо Вас із Днем Державного Прапора України та величним святом - Днем незалежності України!

       З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює  усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

        Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.   

       Від усього серця бажаємо вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

       Зі святами вас!

Готуємось до 1 вересня

опубліковано 21 серп. 2020 р., 05:18 Светлана Касьян   [ оновлено 21 серп. 2020 р., 05:38 ]

Про рекомендації щодо святкування Першого дзвоника та проведення Першого уроку в закладах загальної 

середньої освіти міста у 2020-2021 н.р.

     Кожного року 1 вересня українська громадськість відзначає День знань. Державним святом його проголошено з 1 вересня 1984 року. 

Третій рік поспіль заклади освіти самостійно визначають конкретні теми Першого уроку з обовязковим урахуванням вікових особливостей учнів. Вчитель може провести Перший урок за власним сценарієм. Бажано, щоб тема Першого уроку вміщала в собі орієнтири, які

спрямують дітей у подальшому житті, допоможуть сформувати активну громадянську
позицію та патріотичні почуття. З метою всебічного розвитку особистості як найвищої цінності суспільства пропонуємо у 2020/2021 навчальному році належну увагу присвячувати ціннісним орієнтирам сучасної української школи, зокрема:

·        морально-етичним (гідність, рівність, справедливість,толерантність, культурне різноманіття, турбота, чесність, довіра та ін.);


·        соціально-правовим (верховенство права, нетерпимість до корупції, патріотизм, екологічно-етична цінність, соціальна відповідальність та ін.);


·        особистісно-зорієнтованим (самореалізація, лідерство, свобода, відповідальність та ін.);

·        екологічно-етичним (догляд за довкіллям і його збереження та покращення);
·        здоров’язберігаючим (здоровий спосіб життя, уникнення шкідливих звичок, заняття спортом, запобігання та профілактика інфекційних захворювань).
Також пропонуємо при виборі тематики Першого уроку не оминути математику – «Царицю наук», так як 2020/2021 навчальний рік Указом Президента України, оголошено Роком математичної освіти в Україні, впродовж якого планується впровадити найбільш нагальні й потрібні дітям та освітянам новації, а також закріпити думку про те, що математика потрібна кожному з нас у повсякденному житті. Проведення Року математики має допомогти привернути увагу всього суспільства до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а у всіх громадян.

Копия рекоменд 1 дзвоник 20201-5 of 5