Новини

2020-2021

Свято Останнього дзвоника

опубліковано 31 трав. 2021 р., 04:59 Светлана Касьян   [ оновлено 31 трав. 2021 р., 05:17 ]

Шкільні роки - як прекрасна мить

        Свято Останнього дзвоника - завжди урочиста, радісна і водночас хвилююча подія. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє.

      29 травня із самого ранку на шкільному подвір’ї лунала музика. До навчального закладу 

разом з батьками поспішали святково одягнені учні четвертих класів – випускники початкової 

школи, які під керівництвом досвідчених педагогів Павлової Галини Олександрівни та Маяк 

Марії Василівни робили перші кроки у Країну знань. І ось тепер вони говорять: «Прощавай, 

початкова школо!»

         А на урочистій лінійці уже вишикувались 29 дев’ятикласників разом із своєю вчителькою 

Маляренко Тетяною Олександрівною. Дехто із них сьогодні теж покине шкільну родину, але 

більшість учнів продовжать навчання в 10 класі.

         Всі чекають на головних винуватців урочистої події – наших одинадцятикласників. І ось на 

ганку школи з’являються наші випускники разом із класним керівником Санатарчук Оксаною 

Олексіївною.

          Усміхнені, трохи схвильовані юнаки та дівчата шикуються на шкільному подвір’ї. Творчі, креативні, спортивні – це про наших випускників 2021 року. Жодне шкільне свято  не проходило без їхніх цікавих номерів, де обов’язково вони дарували для шкільної родини запальний танець, хореографом якого була Калачова Дар’я.

           У цьому році наші одинадцятикласники    Шушаков Василь, Шевченко Владислав, Добра Михайло та Єлфімова Софія внесли вагомий внесок у перемогу (І місце) в міському етапі  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

         Це вони, наші старшокласники: Олександр Олейніков, Кирило Кізим, Анастасія Валевська, Ілля Булі, Костянтин Добрусь , Дар’я Калачова, Михайло Добра та Богдан Хохлов минулого року під керівництвом Вєнії Н. П. створили мотиваційне відео в рамках масштабного проєкту літніх мовних таборів із залученням іноземних волонтерів GoCamp і стали переможцями.

         Калачова Дар'я, Самойленко Софія та Єлфімова Софія стали переможцями інноваційної програми  UPSHIFT  у Маріуполі та отримали фінансову підтримку для соціального проєкту «Сімейний фітнес».

Не можна не згадати й про мозковий центр класу Олейнікова Олександра, який став призером міської олімпіади з інформатики.

 Директор школи Вєнія Наталя Петрівна тепло привітала випускників зі святом та побажала впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети. Із добрим напутнім словом до випускників звернулася і перша вчителька 11 класу Крамар Надія Петрівна.

           Заступник з навчально-виховної роботи Гончарова Марина Ігорівна оголосила переможців та призерів, які найкраще проявили себе у художній самодіяльності, спорті, а також було нагороджено Похвальними листами учнів, які показали відмінні результати в навчанні: Гладир Дениса, Ларіонову Алісу, Нагорного Андрія (4 – А клас) та учнів 4 – Б класу: Мулик Моніку, Липовецьку Єлизавету та Торкаєнко Катерину. На урочистій лінійці грамотами і подяками були також відзначені й вчителі школи: Колеснікова Ю. С., Львова Л. О., Корнюхіна А. В. та Санатарчук О. О..  

          У свою чергу від імені усіх своїх ровесників випускники дякували вчителям за самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за знання, і, звісно, найбільше лагідних слів дісталось батькам – за недоспані ночі, за терпіння, за любов.

          Гіркота розлуки, сподівання на зустріч і мільйон мрій наповнювали  серця випускників, батьків і вчителів, які  протягом одинадцяти  років дарували свою мудрість і турботу. Але ж який Останній дзвоник без прощального вальсу? Цього року фантазія випускників вибухнула професійною постановкою танцю під керівництвом учениці 11 класу Калачової Дар’ї. Вразили всіх своїм вальсом і  дев’ятикласники (хореограф Заграфова О. М., вчителька зарубіжної літератури). А ще свято запам’яталося яскравими музичними вітаннями від ансамблю сучасного танцю «Аквамарин» під керівництвом Лазаревої Наталії.

 Дзвінкими переливами покликав останній дзвінок випускників у свій клас на останній урок. Він  сповістив про  прощання з дитинством, незабутніми шкільними роками для 33-х юнаків та дівчат.

        Тож у добру путь, дорогі випускники! Нехай дорога самостійного життя буде для вас щасливою та безхмарною! Хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники!        

Щасти вам в усьому!

                                                                                                         
  
 
 
   
  
  
  
  
  
  
  
  
   
  
  

Вальс від учнів 9 класу


День захисту клімату

опубліковано 27 трав. 2021 р., 20:49 Светлана Касьян

Міжнародний день захисту клімату

      15 травня у світі відзначали Міжнародний день захисту клімату. Вперше підвищення концентрації парникових газів в атмосфері обговорювалося на світовому рівні в 1992 році на Самміті Землі в Ріо-де –Жанейро. Представники понад 180 країн світу підписали Рамкову конвенцію ООН про зміну клімату. Ця угода визначила загальні принципи дій держав, спрямовані на стабілізацію парникових газів в атмосфері на тому рівні, який не загрожує кліматичній системі Землі глобальним антропогенним впливом. Україна була серед країн-лідерів, які підписали та ратифікували Паризьку кліматичну угоду. 

         У рамках відзначення цього дня в школі під керівництвом учительки географії  Корнюхіної А. В. було проведено захід, на якому були розглянуті екологічні проблеми нашої планети та країни. Учні переглянули фільм про те , як діти в усьому світі вносять свій вклад в боротьбу за чисту планету.    

         Збереження клімату на Землі залежить від кожного із нас, зробити свій внесок легко,  наприклад, використовувати енергозберігаючі джерела освітлення, брати участь у висадженні нових зелених насаджень та зберігати ті, які ростуть.         

 
               

Конкурс "Я люблю Україну"

опубліковано 26 трав. 2021 р., 04:51 Светлана Касьян

Вітаємо! 
     Вітаємо учнів 7 - Б класу Суплик Оксану та Безлюдну Кароліну, які стали переможцями міського конкурсу образотворчого мистецтва "Я люблю Україну", присвяченого 30-ій річниці   незалежності України. Учениці отримали цінні подарунки, а семикласниця Уланова Ірина       (7 - А клас) отримала подяку за участь у конкурсі та заохочувальний приз. Вітаємо наших юних художників та зичимо їм творчої наснаги,  успіхів, щоб і надалі дарували людям радість своїми роботами.
 

До Міжнародного дня біологічного різноманіття

опубліковано 24 трав. 2021 р., 23:49 Светлана Касьян

22 травняМіжнародний день біологічного різноманіття

 

       20 грудня 2000 року Генеральна Асамблея оголосила 22 травня Міжнародним днем біологічного різноманіття і прийняла Конвенцію про біологічне різноманіття. 

       Головне завдання Міжнародного дня біологічного різноманіття — звернути увагу громадськості на проблему безповоротного зникнення на Землі багатьох представників флори і фауни. Біологічне різноманіття нашої планети продовжує скорочуватися, а екологічна рівновага все ще піддається змінам. Близько 60% екологічної системи деградує або використовується нерозважливо, що веде до втрати біологічного різноманіття і тяжких наслідків, які в найближчі роки можуть погіршитися.

       Ми закликаємо кожного, хто небайдуже ставиться до майбутнього планети Земля, зробити все, щоб біологічне різноманіття збереглося в його найчисельнішому та природному вигляді якомога довше.

        Учителька біології Медведєва Л. М. організувала  заходи для учнів 7 – 9 класів . Була проведена вікторина «Світ живої природи», де учні з захопленням слухали повідомлення про флору та фауну, про забруднення довкілля, проблеми глобального потепління. Школярі розв’язували екологічні ситуації, створювали плакати, відгадували загадки, розв’язували кросворди та ребуси.

        Активну участь у заході взяли учні 8 – А класу: Ковальова Аліна, Стайловська Марія та   

Плотнікова Олена, які підготували цікаву вікторину . Переможцями стали: Терсяна Анастасія, 

Князєв Кирило та Македонська Анастасія, а Стайловська Марія виготовила постер про День 

біологічного різноманіття, який посів 1 місце.

         Шушакова Марія, учениця 9 класу, підготувала презентацію  для однокласників та цікаву 

вікторину. Свої знання та кмітливість продемонстрували Пилипчук Катя, Зубанова Таня, 

Богданов Сергій, Павельєв Святослав, Недавній Данило, які стали переможцями конкурсу.

         Не менш цікаво відбувся захід і в 7 – Б класі, де Култаєва Олександра та Громов Володимир 

підготували цікавий матеріал для учнів. Переможцями стали Новікова Даша та Краснов Микола.

         

     Нехай всі заходи, що проходять для збереження нашої природи, стануть частиною стилю 

життя наших учнів. І світ зміниться на краще.

  
  
  
  
  
   
 

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

опубліковано 23 трав. 2021 р., 17:31 Светлана Касьян   [ оновлено 23 трав. 2021 р., 17:36 ]

                                                  Вітаємо!

        Вітаємо команду нашої школи, яка стала переможцем  міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») - 2021. Рій "ДОМАХА"  під керівництвом Костюка Олега Івановича та Танасієнко Ю. Л. посів І місце .  До складу рою входять учні 11 класу: Ярослав Савосін, Михайло Добра,  Василь Шушаков,  Владислав Шевченко, Софія Єлфімова, Артем Тимошенко та учні 10класу: Ганна Кіріна, Микола Бондаренко, Сергій Сєрбо,  Андрій Голіков. Старшокласники продемонстрували свою майстерність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду.

       Вітаємо наших юних джур з перемогою!

  
  
  
  
 
Тиждень безпеки дорожнього руху

опубліковано 23 трав. 2021 р., 16:41 Светлана Касьян

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому»

        З 17 до 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу проходить шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в нашій школі був проведений Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху на тему: «Безпечна дорога додому».

         Учні закріпили знання з правил поведінки пішоходів на вулицях і
дорогах, знання з порядку дій у разі дорожньо-транспортної пригоди, правил безпечної поведінки на залізниці та правил використання (носіння) світлоповертальних елементів. Школярі початкових класів виготовляли дорожні знаки, макети світлофорів, грали в тематичні настільні ігри розв’язували ситуативні задачі, кросворди, відгадували загадки, навчилися читати дорожні знаки, а також намагалися передати в малюнках свої знання
 з Правил дорожнього руху.

          Старшокласники проаналізували причини ДТП за участю пішоходів,  повторювали правила надання першої медичної допомоги, повторили правила переходу дороги, правила поведінки в громадському транспорті, тощо…

          Тож бережіть своє життя й здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху! 


  
  
  
  
  
  
  
  
  
 


До Дня вишиванки

опубліковано 23 трав. 2021 р., 14:50 Светлана Касьян

А над світом українська вишивка цвіте…

      Усім відомо, що Україна – країна талановитих, працелюбних людей. Мистецтво вишивки поєднало ці дві риси. У третій четвер травня в Україні вже традиційно відзначають День вишиванки. Це свято вперше було відзначено у Чернівцях в 2006 році. Його ініціатор – письменник, журналіст Леся Воронюк, яка будучи студенткою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонувала ідею акції.

         У перший рік учасників флешмобу було небагатоТа вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України. Адже, для українця вишиванка – не просто одяг, це наш національний оберіг, це наша історія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу.

        Цього року День вишиванки припав на 20 травня. Ще з ранку вся школа № 64 замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. Дрес-кодом дня була вишиванка, в акції взяли участь не лише учні, а й вчителі школи. На урочистій лінійці лунали пісні та вірші у виконанні учнів 4 – 8 класів.

          На завершення свята всі учні школи провели імпровізований танцювальний флешмоб.

          Дякуємо всім учасникам за активність та креативність!

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 


Трагічна дата

опубліковано 21 трав. 2021 р., 04:18 Светлана Касьян   [ оновлено 21 трав. 2021 р., 04:19 ]

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

       18 травня Україна вшанувала  пам’ять жертв депортації кримсько-татарського народу, яка забрала життя майже половини корінного народу Криму. 77 років тому  у період з 18 до 20 травня 1944 року з території Кримського півострова було депортовано близько 200 тисяч кримських татар.

В переважній більшості жертвами насильницького виселення стали люди похилого віку, жінки і 

діти. Чоловіків, які поверталися з фронту так само відправляли в місця депортації. 

    За  оцінками різних дослідників у перші роки після примусового виселення загинуло біля 50% депортованих кримських татар внаслідок нелюдських умов проживання і важкої праці.

   12 листопада 2015 року Верховна Рада України визнала депортацію кримських татар геноцидом і проголосила 18 травня  Днем пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

      Цей злочин радянської тоталітарної влади назавжди викарбований в історії України справжнім геноцидом, злочином проти людства. В ці дні учні нашої школи знайомляться з пам'ятною датою, згадують історію Кримського півострова з найдавніших часів, поглиблюють знання про обставини та наслідки депортації. У школі були проведені тематичні заходи для учнів 7-11 класів "Нескорені долею", перегляд тематичних презентацій "Народ без рідної землі". 

  
 
  

До Дня Європи

опубліковано 21 трав. 2021 р., 02:08 Светлана Касьян   [ оновлено 21 трав. 2021 р., 03:16 ]

Європа – наш спільний дім

       День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Рішення щодо відзначення  Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер.

         У 1997-1998 роках до святкування Дня Європи залучилися держави-кандидати на вступ до ЄС. Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи.

        Учні нашої школи долучились до святкування Дня Європи.  Восьмикласники під керівництвом Львової Л. О. провели пізнавальний  калейдоскоп "Європа вчора, сьогодні, завтра". На заході учні здійснили віртуальні подорожі до країн Європи , під час яких школярі дізналися про географічне положення країн, історію, національні та культурні традиції деяких держав, складали та відгадували  кросворди, підготували виставку малюнків. Школярі заслухали уривки музичних творів відомих європейських  композиторів

       Класний керівник Заграфова О. М. разом із учнями 8 - Б класу провели  літературно - географічний квест. Діти із задоволенням та азартом виконували завдання .

        Отож, школярі зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави.

      Наша Україна теж гідна бути європейською державою. Тим більше, що Закарпаття є центром Європи.  Але всі повинні пам'ятати про те, що основними принципами існування ЄС є єднання та порозуміння.

   
   
  
 До Дня матері

опубліковано 20 трав. 2021 р., 20:53 Светлана Касьян   [ оновлено 20 трав. 2021 р., 20:57 ]

Ти у світі у мене єдина…

 

         У другу неділю травня Україна традиційно вітає та висловлює найпалкішу любов та шану нашим найріднішим людям, чий  голос – наймилозвучніший, чиї руки – найтепліші, а ніжні дотики, колискова, ласкаві слова —  перше, що відчуває кожен з нас.

       День матері – свято любові та поваги, і  справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові!

       У нашій школі школярі 2 – А класу під керівництвом Петренко Н. А. взяли участь у флешмобі «Фото з мамою. Я люблю свою матусю…».

         Учні 2 – Б класу під керівництвом Треус І. С. малювали малюнки та виготовляли вітальні листівки; створювали колективні презентації «Для найрідніших…».

        Безумовно, День матері - одне з найбільш зворушливих свят, тому що всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину незважаючи ні на що. У щасливої матері зростають щасливі діти, тому давайте робити життя наших матусь прекрасним!
1-10 of 92