Вітаємо нового директора школи!

опубліковано 31 серп. 2019 р., 01:35 Светлана Касьян   [ оновлено 31 серп. 2019 р., 21:13 користувачем Игорь Корюков ]

Вітаємо Вєнію Наталію Петрівну на посаді директора школи!

За підсумками конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти № 64 переможцем стала Вєнія Наталія Петрівна.

Шановна Наталіє Петрівно!

      Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на високу і відповідальну посаду - директора школи. Це без перебільшення знакова подія не тільки у Вашому особистому, професійному, творчому житті, але й новий етап розвитку нашого навчального закладу, майбутнє якого передусім пов’язується з іменем першого керівника, його авторитетом, ідеями, конкретними справами.

     Переконані, що Ваш професійний досвід, управлінський талант і організаторські здібності дозволять Вам домогтися значних досягнень на цьому високому і відповідальному посту. Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях!     

       Хай притаманні Вам енергія, завзятість та наполегливість сприяють піднесенню іміджу Маріупольської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 64 ! Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги. Нехай дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю!

            

      З повагою,

колектив школи                                            
Comments