Осінні канікули

опубліковано 31 жовт. 2019 р., 00:35 Светлана Касьян   [ оновлено 31 жовт. 2019 р., 05:00 користувачем Игорь Корюков ]

Осінні канікули – чудова пора відпочинку

     Канікули – найкраща пора для всіх школярів. Тим більше всі чекають саме осінніх канікул, адже це перший відпочинок у навчальному році. Цікаво та змістовно проходять канікули у Маріупольській ЗОШ № 64 : екскурсії, спортивні змагання, інтелектуальні ігри та ін.

Учні 4-5 класів взяли участь у всеукраїнській  інтернет-олімпіаді з англійської  мови "На Урок". 


      Учні 1 – Б класу під керівництвом Треус І. С. , 5 – Б класу разом з класним керівником Надьожка Н. І. та батьками   здійснили оглядову екскурсію по місту «Маріуполь – перлина Приазов'я» та завітали до краєзнавчого музею.

  
 

      Школярі 5 – А класу разом з класним керівником Денисенко І. О.  здійснили захоплюючу подорож вулицями нашого міста. Діти дізналися багато цікавого з історії Маріуполя. У Міському саду дітвора обіймала найстаріше дерево -  шовковицю, якому  вже виповнилось  156 років! Завершилася екскурсія відвідуванням залу природи краєзнавчого музею.

  
 

   Учні 8 класу стали гостями Приазовського державного технічного університету. Школярі ознайомились  з технічним вишем міста, вони відвідали кафедри соціології та соціальної роботи, комп’ютерних наук, кафедру маркетингу та туризму. Вчителі школи  і викладачі університету впевнені, що канікули, проведені таким чином, будуть корисні школярам, а час, проведений в ПДТУ принесе нові знання, які будуть використані школярами під час навчання у школі.

  

       А учні 6 - Б класу разом з вчителькою англійської мови Марфлюк Людмилою  Василівною гамірно і весело  відзначили Хелловін, де  панувала магічна атмосфера. Діти виявили неабияку  фантазію, щоб створити цікаві костюми, організувати конкурси. Шестикласники не лише на уроках дізнаються про історію та культуру англомовних країн, але й під час осінніх канікул, коли учням необхідні гарні емоції.

  

                   Бажаємо вам вдалих канікул і гарних вражень від осіннього відпочинку! 


Comments