Покликав вересень до школи

опубліковано 22 вер. 2019 р., 00:50 Светлана Касьян   [ оновлено 22 вер. 2019 р., 00:57 користувачем Ігор Корюков ]
                         Перший дзвоник пролунав – покликав вересень до школи

         Барвами осінніх квітів, святковою атмосферою, свіжістю оновлених класів зустріла  своїх вихованців Маріупольська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів  № 64.

        Директор школи Вєнія Наталя Петрівна привітала присутніх з чудовим святом – Днем знань, який відкриває перед кожним учнем нові обрії пізнання себе і світу та побажала всім школярам, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів, щоб кожен з учнів став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

         Зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які сьогодні вперше у своєму житті сіли за парти. Для них  попереду багаторічний шлях у школі, як в окремому всесвіті. Батьки подарували першокласникам чарівну скриньку для заповнення її корисними та цікавими знаннями та ще й ключі від неї, які  урочисто були передані вчителям 1 – А класу Петренко Ніні Анатоліївні та 1 – Б класу Треус Ірині Станіславівні.

        І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить, коли лунає Перший дзвоник, який кличе школярів на перший урок хвилюючим акордом у виконанні учня 11 класу Матьйозова Ярослава  та учениці 1 - А класу Колісніченко Злати.

                    Покликав  дзвоник до  шкільної  лави.

                    Ви  чули  всі  який  у  нього спів.

                    Сьогодні  діти  незалежної  держави 

                    За  парти  сядуть. Дзвоник  продзвенів !

  
  
   
 

Comments