З днем народження, Маріуполь!

опубліковано 30 вер. 2018 р., 14:33 Светлана Касьян   [ оновлено 1 жовт. 2018 р., 06:09 ]

З ювілеєм, рідне місто моє!

 

        Весело та різноманітно відзначають  у цьому році маріупольці 240 - річний ювілей свого міста. Не залишилися байдужими й учні нашої школи.

       28 вересня учні 2-А та 6-А класів  під керівництвом вчителів Семенченко Раїси Федорівни  та  Павлової  Галини Олександрівни для дітлахів початкової школи підготували  свято «Маріуполь – моя Україна».

       Юні актори декламували вірші, співали пісні маріупольських поетів та композиторів про рідне місто, а також перегорнули  сторінки історії  Маріуполя.  Пригадали козаків, місто Павловськ. На святі з’явилась і Катерина ІІ (роль виконувала  Македонська  Анастасія), яка зачитала наказ про переселення греків до Приазов’я. Завітали на свято нащадки цих греків з танцем «Сиртакі» у виконанні  дівчат 4-Б класу (кл. кер. Треус І.С.).

       А потім усі присутні перенеслись на інсценований ярмарок  ХІХ століття,  де торговці (учні 2-А класу) продавали рибу, червону та чорну ікру, а дівчата 6-А класу привели на товчок чоловіка,  так вони інсценували пісню «Ой, там на товчку, на базарі».

       Зацікавили присутніх і сторінки  історії міста-ювіляра, які були представлені у презентації  «Маріуполь – моя Батьківщина». Діти мали чудову можливість поглянути на те, який вигляд колись мав Маріуполь, порівняти світлини  старого та сучасного міста. Багатий своєю історією Маріуполь упродовж століть зумів зберегти неповторну самобутність і колорит. 

     Маріуполь – моя Україна,

Ти з дитинства в моєму житті.

Маріуполь – ти моря перлина,

Ти перлина моєї душі.

 

  
  


Comments