Конкурс-виставка з образотворчої та декоративно-ужиткової творчості

опубліковано 18 квіт. 2018 р., 00:03 Светлана Касьян   [ оновлено 29 квіт. 2018 р., 14:41 користувачем Игорь Корюков ]

Квітковий дивограй завітав до нашої школи

     Квіти, квіти…

Чарівні квіти,

Кольорові, великі й малі…

Ви умієте душу зігріти,

 Бо й самі ви — душа землі.


    17 квітня в школі відбувся шкільний етап  міського конкурсу - виставки з образотворчої та декоративно - ужиткової творчості «Квіти Маріуполя». На ньому було представлено до  30  робіт.

       У виставці взяли активну участь учні 1 – А класу (керівник Павлова Г. О.), 3 – Б класу (керівник Треус І. С.), 3 – А класу (керівник Петренко Н. А.), 5 – А класу (керівник Львова Л. О.), 6  класу (керівник Маляренко Т. О.), 8 – А класу (керівник Медведєва Л. М.), 9 – Б класу (керівник Марфлюк Л. В.).  Всі роботи виконані в різній техніці і на високому рівні.

      Тут можна було побачити чарівні квіти з тканини (роботи Терсяної Анастасії, Гончарук Єлизавети), паперу ( роботи Шишкіної Злати, Афенко Євгенії, Муляви Івана, Меркулової Лілії), а також роботи, зроблені в техніці квілінгу (робота Борблика Олександра),  орігамі (робота Камишенка Владислава). Око радували й малюнки дивовижних квітів Шушакової Марії, Меркулової Лілії, Новосьолової Дар’ї, Стайловської Марії, Кіркіної Юліани та ін..

       Було відзначено високий рівень учасників виставки, які вразили своєю фантазією і майстерністю. Всі роботи виконані з любов'ю до нашого міста. Кращі з них були відібрані для участі у районному етапі конкурсу.

        Висловлюємо подяку батькам, які допомогли своїм дітям створити квіткові шедеври та надихають їх на нові творчі звершення.

 

 
 
  
Comments