Мамо, матусю рідненька!

опубліковано 18 трав. 2018 р., 21:56 Светлана Касьян   [ оновлено 18 трав. 2018 р., 22:18 користувачем Ігор Корюков ]

 

Мамо, матусю рідненька!

 

       Слово "мама” росте з нами тихо, як ростуть дерева, сходить сонце, розцвітає квітка, як тихо світить вечірня зоря, і гладить по голівці рідна рука. Мати – захист і притулок для дитини, вона її опора і совість. Все, що є в нас найкращого, все від неї, від рідної неньки.

      У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами і квітами замаїться земля, теплий весняний вітер приніс до нашої школи Свято Матері.

    11 травня у  кабінеті номер 8 зібралися матусі та бабусі 1-А класу. Щиро вітали їх першокласники. Підготували вірші, пісні, власноруч зроблені подаруночки. Дружними оплесками та добрими посмішками зустрічали гості ляльковий театр «Джерельце», який показав авторську казку «Заяча хатка».

       А головним сюрпризом був фільм « Які наші матусі». Цей фільм зняв батько Гладиря Дениса – Роман Сергійович. Це було нашою таємницею. Батько прийшов до школи і у кожної дитини взяв інтервю, яка його мама. Справжнє задоволення отримали не тільки батьки, але й діти.

       А закінчилося свято частуванням. Вчителька Павлова Г. О. спекла торт для матусь. І всі матусі та бабусі пили чай із тортом,  а виховані діти дивилися мультфільми.


   
 
 

Comments